/
Компанія АТГ надає повний спектр послуг з ремонту автоелектроніки, комп'ютерної діагностики, ремонту електронних вузлів автомобілів різних марок.

Ми допоможемо Вам вирішити проблеми пов'язані з втратою ключа, створення запасного, відключення або прив'язку иммобилайзера, відновлення, прив'язку ключів і пультів автомобілів Mercedes, BMW, Porsche, Audi, Volkswagen, Skoda, Toyota, Lexus та ін.

Наша компанія надає послуги з адаптації автомобілів ввезенних з Америки. Фахівці АТГ проведуть перенастроювання приладів Вашого авто в метричну систему одиниць виміру (милі у кілометри, Фаренгейта в Цельсія, галони в літри), зміни кроку настройки FM-діапозона радіо, DVD адаптацію, налагодження відео обладнання під український і євро стандарти, підключення GPS-навігації з картами Україні, СНД, Європи до штатного екрану з можливістю оновлення карт, а так же відв'язування від сигналів руху та паркінгу.

Так само допоможемо відкоригувати пробіг вашого автомобіля, а якщо у вас виникли проблеми з розкодування автомагнітоли, готові надати необхідну допомогу. Ми маємо великий досвід і необхідне обладнання по розкодування автомагнітол практично всіх виробників і моделей з різними типами блокувань.

Допоможемо виявити і усунути несправність в будь-якому електронному вузлі автомобіля, від діагностики та ремонту ЕБУ (ECU) двигуна, КПП, гальмівної системи (АБС, ASD и.т.д), SRS, бортовий і внутрішньосалонного електроніки і т.д., аж до установки додаткового електронного обладнання.

Також наша компанія проводить точну діагностику та виконує усі види робіт з технічного обслуговування та ремонту електромобілів та гібридних авто.