Мобільний сервіс

 Ремонт автомобіля на виїзді - це послуга, за якої автомобільний майстер або сервісний технік відправляється до клієнта на місце, де знаходиться його автомобіль, щоб провести необхідні ремонтні роботи, технічне обслуговування чи діагностику. Ця послуга може надаватися в різних ситуаціях, таких як аварії, поломки, передпродажна підготовка автомобіля, обслуговування транспортних засобів та багато іншого. При ремонті автомобіля на виїзді, за допомогою комп'ютерних діагностичних приладів ми проводимо діагностику для визначення причини несправності.

 Евакуація. При несправності, яка не може бути усунена на місці, автомобіль може бути евакуйований до автосервісу. Ця послуга може бути особливо корисною, якщо автомобіль не може безпечно пересуватися або незручно доставити його в автосервіс. Ремонт автомобіля на виїзді зазвичай надається як частина мобільного автосервісу чи автосервісу на колесах.

 Якщо у вас немає можливості привезти свій автомобіль до нашого сервісу, або ви сумніваєтесь в його робочому стані, викликайте наших спеціалістів на автосервіс до своєї автівки. Ця послуга досить доступна, Ви сплачуєте лише за фактичний час який витратив наш спеціаліст та за дорогу.